Jakie zabawki na podwórko i do ogrodu? Podpowiadamy!

0
653
Jakie zabawki na podwórko i do ogrodu

Czas spędzony na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na rozwój i zdrowie malucha. Rozrywka na zewnątrz jest także świetną okazją, aby zmobilizować dziecko do aktywności fizycznej. Dodatkową zachętą do ruchu będą zabawki, które oprócz dawki sportu, dostarczą sporo frajdy. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie, w którym znajdziesz najciekawsze propozycje gadżetów i zabawek na podwórko. Sprawdź!

Jakie zabawki do ogrodu?

Dom z własnym ogrodem to idealne miejsce, aby zorganizować w nim kącik zabaw dla pociechy. Stwarza też mnóstwo możliwości do zaaranżowania terenu w sposób bezpieczny i uwzględniający potrzeby malucha. W lecie główną atrakcją z pewnością będzie basen, w którym można się schłodzić i spędzić czas na kreatywnych zabawach. W odgonieniu nudy pomocne będą wszelkie akcesoria do wody, takie jak dmuchane zabawki czy gadżety do pluskania. Możesz też odwiedzić sklep Cobi, gdzie znajdziesz np. bańkopiłki czy generatory baniek mydlanych. Zabawki te nie tylko zmuszają do aktywności, ale też gwarantują świetną rozrywkę na cały dzień.

Jakie zabawki na podwórko?

Brak własnego ogrodu nie oznacza, że Twoje dziecko nie ma szans na wartościową zabawę na świeżym powietrzu. Nawet mieszkając w bloku, na pewno masz dostęp do placu zabaw lub bulwarów przystosowanych dla dzieci. Warto skorzystać z takiej możliwości, tym bardziej że to okazja do spotkań z rówieśnikami. Wszystko zależy jednak od tego, w jakim wieku jest Twoja pociecha i jakie ma zainteresowania.

Dla najmłodszych niezastąpione będą pojazdy, którymi można się bawić na podwórku lub w piaskownicy. Dobry wybór stanowią np. koparki i betoniarki pozwalające na przewóz drobnych przedmiotów. Dla trochę starszych dzieci możesz zdecydować się na zakup auta lub czołgu sterowanego na pilota. Takie gadżety sprawdzą się jednak tylko podczas ładnej pogody i do zabaw na równym podłożu.

Zabawki do zabawy na zewnątrz

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są zabawki, z których można korzystać praktycznie w każdych warunkach. Ciekawe propozycje znajdziesz na stronie https://cobi.pl/zabawy-akcji/, gdzie do wyboru masz pistolety na strzałki, wyrzutnie papierowych samolotów czy szybujące dyski. Podczas korzystania z nich, dziecko musi być cały czas w ruchu, dlatego stanowią świetny element aktywnych zabaw w ogrodzie lub na podwórku. Będą one doskonałą formą rozrywki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, gwarantując sporo frajdy na długi czas. Sprawdzą się więc w przypadku rodzeństwa lub jako uatrakcyjnienie czasu spędzanego w gronie rówieśników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here